res:
Dar duszy - jesteś czymś więcej niż tylko ciałem fizycznym.

Dar duszy – jesteś czymś więcej niż tylko ciałem fizycznym.

Dodaj komentarz

Pierwszego listopada wielu z nas wyruszy na cmentarze, spotka się z rodziną, podda się zadumie nad człowieczym losem. Jest to idealny czas (choć w sumie każdy moment jest dobry), by przypomnieć sobie o niematerialnej stronie życia, o tym, że… jesteśmy czymś więcej niż tylko ciałem fizycznym.

Dusza – tak poetycko zwie się niematerialna „cząstka”, która przenika ciało. Choć jej istnienie nie jest udowodnione naukowo, podświadomie wielu z nas wierzy (a może bardziej czuje?) w obecność niematerialnej strony życia. Zostało wydanych wiele książek o świecie duszy, m.in. arcyciekawe publikacje z sesji hipnotycznych przeprowadzonych przez dr Michael’a Newton’a, słynne „Życie po życiu” i „Życie przed życiem”, cała masa książek o karmie i wędrówce dusz.

Jedną z nowszych książek z tej tematyki, które ukazały się na rynku polskim jest „Dar duszy” Roberta Schwartz’a. Tak, jak i w poprzedniej książce, „Odważnych duszach”, autor w delikatny sposób porusza trudne tematy, które spotykają nas, naszych bliskich, rodzinę lub znajomych – wśród tych tematów są m.in. poronienie, zaburzenia psychiczne, samobójstwo. Przedstawiając historie z życia wzięte, Robert Schwartz mówi, że nawet najbardziej głębokie rany można uleczyć, mało tego – z trudnych doświadczeń (nawet tych najtrudniejszych) można wyciągnąć naukę i skierować swoje życie na nowe tory. Zawsze można zacząć „nowe życie” i nadać jemu sen. Zawsze. A jest to łatwiejsze, jeśli spojrzymy na życie z perspektywy nieśmiertelnej duszy.

Oto jeszcze recenzja jednej z czytelniczek:

Żyję nowym życiem.. odkąd sięgnęłam po tę książkę.. a kupiłam ją tylko dlatego, że jej intrygujący tytuł wprawił mnie w zadumę i uruchomił ciekawość. Ciekawość czy i ja należę do grona ” Odważnych Dusz”. Treść poruszyła moje serce. Nie mogłam w lepszym momencie przeczytać tej książki niż ten, w którym byłam na rozstaju dróg, mocno zagubiona i nieszczęśliwa. Zupełnie inaczej zobaczyłam sens mojego życia.. zrozumiałam dlaczego doświadczam tego wszystkiego. Każdy kto ma odwagę powinien ją przeczytać. To piękna lektura. Wynosi nas w inny wymiar myślenia .. Często do niej sięgam..

 

DARMOWY FRAGMENT KSIĄŻKI

dar_duszy